Prawie 1000 atrakcji podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Czwartek, 7 maja 2015 (09:38)

Od 7 do 10 maja czeka na Was moc atrakcji zorganizowanych przez beneficjentów środków unijnych. Rejs motorówką, ciekawe warsztaty, eksperymenty naukowe oraz zwiedzanie kulis teatrów – to tylko niektóre z niemal 1000 atrakcji, które zostaną zorganizowane podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. We wszystkich wydarzeniach będziecie mogli wziąć udział za darmo lub ze zniżką.

Zdjęcie

Kadr z filmu promującego "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" /INTERIA.PL
Kadr z filmu promującego "Dni Otwarte Funduszy Europejskich"
/INTERIA.PL

Co będzie się działo?

Przekonajcie się sami, jak działają Fundusze Europejskie. Zachęcamy do udziału m.in. w Opolskim Weekendzie Europejskim podczas, którego na rynku w Głubczycach wystąpią polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej. Miłośnicy kultury i sztuki mogą zajrzeć za kulisy Opery Narodowej w Warszawie lub zwiedzić siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Najmłodszych z pewnością zainteresuje JuraPark w Krasiejowie, gdzie zobaczyć można blisko 250 rekonstrukcji dinozaurów.

Reklama

Jak wziąć udział?

Wejdźcie na stronę: www.DniOtwarte.eu i skorzystajcie z wyszukiwarki atrakcji. Znajdziecie się w niej informacje o wszystkich wydarzeniach organizowanych w Polsce. Już dziś zobaczcie, co się będzie działo od 7 do 10 maja. Zapraszamy!

Zobacz, jak Polska zmienia się dzięki Funduszom Europejskim

liczba zdjęć: 23

7 cudów Funduszy Europejskich

liczba zdjęć: 30

Jeśli szukasz informacji na temat Funduszy Europejskich, skontaktuj się z konsultantami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich lub odwiedź stronę www.FunduszeEuropejskie.gov.pl